Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Мадонні нарешті дозволили усиновити малавійску дівчинку

Мадонна

Мадонна

Африканска дівчинка Мерсі Джеймс сподобалася співачці ще будучи 13-місячним малям. Через п'ять днів після народження Мерсі її мати померла. Хто батько дівчинки - невідомо. Сирітка виховувалась в тому ж дитячому будинку,що й перша прийомна дитина Мадонни Девід Банда. Поп-Діві давно хотілося знайти сестричку для Девіда,щоб "встановити баланс в родині". Але процес усиновлення порядком затягнувся.

У квітні цього року суд відмовив Мадонні в усиновленні вже трирічної дівчинки. Однією з причин такого рішення стало місце проживання співачки. За законами цієї країни прийомними батьками можуть бути лише особи,які прожили на території Малаві не менше 1,5 - 2 років. Крім того,на той момент Мадонна вже розлучилася з Ґаєм Річі. А це значить,що поп-зірка значилася в рядах "матерів-одиначок".

Однак співачка не здалася і подала апеляцію у Верховний суд Малаві. Вона мотивувала тим,що раніше вже усиновляла хлопчика з цієї ж країни. Прихильником Мадонни виступило Міністерство з питань соціального захисту дітей Малаві.

Рішення суд виніс у п'ятницю 12 червня. "Мадонна може всиновити другу дитину в цій країні",- передала британська телерадіокорпорація Бі-Бі-Сі.

Напишіть відгук