Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Pet Shop Boys відправили москвичів назад в майбутнє

Фото Олексія Молчановского

Фото Олексія Молчановского

Виступом в Москві у червні британський дует Pet Shop Boys розпочав світове турне з презентацією альбому "Yes". У Росії легендарні музиканти виконали не тільки нові пісні,але і показали шоу в незвичайних декораціях. Спеціально для цього німецький художник Герхард Ріхтер створив панелі,які складаються з квадратів різних кольорів,причому геометричні фігури супроводжували музикантів весь концерт.

Ще до появи Pet Shop Boys на сцені стало зрозуміло,що живого звуку не буде:перед глядачами була порожня сцена без барабанних установок,гітар та інших інструментів. Деяких глядачів це засмутило - вони з прикрістю згадували виступ британців на Красній площі в 2005 році,коли Pet Shop Boys виступали під живу музику. Втім,на цей раз ніхто і не обіцяв,що виступ електронної групи пройде точно так само. Коли легендарні музиканти Ніл Тенант і Кріс Лоу з'явилися на сцені,музика зазвучала у записі,але співали вони живцем. На головах у Ніла і Кріса були куби,які нагадують коробки від телевізорів. Втім,після першої ж пісні ці куби прийшлося зняти.

Посередині сцени височіли два куби,на які до кожної пісні проектувати різні відеозаписи. Спершу здавалося,що так пройде весь концерт,і стало нецікаво. Але перед виконанням пісні Go West куби впали,немов берлінська стіна,і за ними виявилися інші геометричні фігури. Бек-вокалістки теж скинули коробочки зі своїх голів,щоб пострибати на "руїнах",зображуючи комсомолок-активісток,які ведуть нас на захід - у світле майбутнє.

Впродовж концерту складалося враження,що публіка потрапила у фільм "Назад у майбутнє" - настільки восьмидесятилітнім і в той же час футуристичним були звук і відео. Глядачам демонстрували показ мод в дусі Versace 1980-х років,види нічного Токіо,танці закоханих. Під попурі з хітів Pet Shop Boys на сцену вийшли люди в білому. До середини концерту глядачам захотілося танцювати,однак танцювальний партер у залі не було передбачено,а охоронці забороняли активно рухатися навіть у проходах.

Напишіть відгук