Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Анджеліна Джолі залишила Бреда Піта

andzhelina-dzholi-zalyshyla-breda-pitaОднією з головних новин Каннського кінофестивалю є те,що Анджеліна Джолі залишила Бреда Піта в Канах одного,залишившись вдома з дітьми.

Бред Піт на самоті приїхав у Канни,щоб представити останню картину Квентіна Тарантіно зі своєю участю. Актор вже в четвертий раз відвідує Канський кінофестиваль за останні п'ять років. Чи приєднається до нього Анджеліна Джолі пізніше - залишається під питанням.

Гості фестивалю очікували побачити зіркову пару на килимовій доріжці Каннського кінофестивалю уже в третий раз. Анджеліна Джолі обіцяла зробити перерву в своєму важкому графіку,пов'язаному зі зйомками у черговому триллері. В минулий раз на Канському кінофестивалі Джолі була ще вагітна близнюками.

Тим часом західні ЗМІ в один голос пророкують Джолі і Пітові розлучення. Нещодавно один з американських журналів розмістив на своїй обкладинці новину про те,що Бред потайки зустрічався зі своєю екс-дружиною Дженіфер Еністон в Нью-Йорку. Анджеліна Джолі,прочитавши цю новину,прийшла до висновку,що це правда,і в терміновому порядку зателефонувала Бреду прямо зі знімального майданчика.

Розгнівана Джолі заявила Пітові,що це був останній раз,коли він її принизив,і що тепер їм буде дуже складно "зображати щасливу пару" на Канському кінофестивалі. Можливо,саме через цю сварку Бред Піт зараз знаходиться на Канському кінофестивалі один.

Нагадаємо,що недавно повідомлялося,що тільки перед об'єктивами фото-і відеокамер пара виглядає зразково-показовою та безмежно щасливою. А насправді їх відносини вже давно дали тріщину. У Джолі і Піта,які виховують шістьох дітей,перед Великоднем відбулася неприємна розмова,в результаті якї Бред виїхав з особняка на Лонґ-Айленді. Він сказав Анджеліні цілком ясно,що більше не хоче жити з нею під одним дахом,і пішов.

Напишіть відгук