Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

AboutПро Журнал

Журнал Кумир – це новини,чутки,сенсації і скандали з життя українських і світових зірок. Щодня ми публікуємо високоякісні фотографії,найсвіжіші відео та гарячі новини про тих,хто дивиться на нас з екранів телевізорів,сцен концертних залів та зі сторінок глянцевих журналів. Ми приділяємо підвищену увагу діячам українського шоу-бізнесу,моди,спорту і навіть політики,але також не забуваємо про східних і західних кіноакторів та музикантів.

Надсилайте до редакції те що Ви почули про зірок та посилання на цікаві матеріали. Якщо у вас є фотографії та відео українських знаменитостей,зроблені бодай би мобільним телефоном – ми з радістю їх опублікуємо. Пишіть нам на адресу news@цей.сайт.

Поміж іншим,наше видання використовує наступні джерела:Новинар,Раґу.лі,Пліткар,Український Тиждень Моди

Застереження:на сайті може бути розміщена неперевірена інформація,дані,що надійшли з анонімних джерел. Якщо ви офіційно представляєте інтереси когось з героїв наших публікацій і у вас є претензії,то,будь-ласка,представте свою точку зору,в коментарях статті,а також,якщо вважаєте за потрібне,в листі до редакції (editor@цей.сайт). Ми прислухаємося до розумних аргументів і опублікуємо спростування,якщо зрозуміємо,що дані були недостовірними. Якщо Ви журналіст,то перевіряйте опубліковану інформацію перед використанням в засобах масової інформації.

Відкрити всі посилання у табах:[1 - 4]