Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

AboutПро Журнал

Журнал Кумир – це новини, чутки, сенсації і скандали з життя українських і світових зірок. Щодня ми публікуємо високоякісні фотографії, найсвіжіші відео та гарячі новини про тих, хто дивиться на нас з екранів телевізорів, сцен концертних залів та зі сторінок глянцевих журналів. Ми приділяємо підвищену увагу діячам українського шоу-бізнесу, моди, спорту і навіть політики, але також не забуваємо про східних і західних кіноакторів та музикантів.

Надсилайте до редакції те що Ви почули про зірок та посилання на цікаві матеріали. Якщо у вас є фотографії та відео українських знаменитостей, зроблені бодай би мобільним телефоном – ми з радістю їх опублікуємо. Пишіть нам на адресу news@цей.сайт.

Поміж іншим, наше видання використовує наступні джерела: Новинар, Раґу.лі, Пліткар, Український Тиждень Моди

Застереження: на сайті може бути розміщена неперевірена інформація, дані, що надійшли з анонімних джерел. Якщо ви офіційно представляєте інтереси когось з героїв наших публікацій і у вас є претензії, то, будь-ласка, представте свою точку зору, в коментарях статті, а також, якщо вважаєте за потрібне, в листі до редакції (editor@цей.сайт). Ми прислухаємося до розумних аргументів і опублікуємо спростування, якщо зрозуміємо, що дані були недостовірними. Якщо Ви журналіст, то перевіряйте опубліковану інформацію перед використанням в засобах масової інформації.

Відкрити всі посилання у табах: [1 - 4]