Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Олександр Рибак і ґеї

oleksandr-rybak-i-hey

Олександр Рибак

Колишній друг 23-річного Олександра Рибака зізнався в одному з іноземних блоґів,що кілька років тому був дуже і дуже близький з сьогоднішнім переможцем "Євробачення". У лаштунках шоу-бізнесу,де кожного доглянутого юнака підозрюють у нетрадиційній орієнтації,з'явився черговий привід для сміливих розмов.

В Інтернеті розмістили інтерв'ю двох норвезьких шанувальників "Євро". Вони відверто розповіли про свою колись найніжнішу дружбу з переможцем фестивалю Олександром Рибаком.

"Саша - дуже славний хлопчик,- сказав один з них. - Солоденький,я б навіть сказав. Ми постійно були втрьох,дуже тісно товаришували. Дуже. Були практично нерозлучні. Але потім Саша став популярний і відмовився від нашої чоловічої компанії ... Тепер його більше приваблюють дівчата".

"І ми з ним тепер не розмовляємо",- скривджено підсумував другий.

Такі двозначні фрази,напевно,не залишаться непоміченими. Тепер кожен буде дивитися на співака через призму почутого від цих сміливих спікерів. Мовляв,личко красиве у цього зворушливого хлопчика зі скрипкою,голосок солоденький,так і ще в одному своєму інтерв'ю він сказав,що добре ставиться до сексуальних меншин.

"Так адже серед глядачів "Євробачення" дуже багато геїв,- розповів Лайф.ру Олександр. - І в Норвегії їх достатньо. Якби я погано до них ставився,навряд чи б виступав на "Євробаченні".

Втім,ці аргументи не назвеш залізними. Всім своїм виглядом і вчинками Олександр на конкурсі люто доводив протилежне. Співак постійно світився в обіймах красунь і признавався в коханні українській учасниці Світлані Лободі. Навіть коли двоє представників сексуальних меншин якось попросили Рибака,тоді ще простого учасника "Євробачення",сфотографуватися з ними,члени делегації артиста їм різко відмовили.

"Олександр НЕ гей і не збирається фотографуватися з ким би то не було з вас",- відмовили тоді шанувальникам.

1 коментарОлександр Рибак і ґеї

Напишіть відгук