Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Анджеліна Джолі довела себе до голодних непритомностей

Анджеліна Джолі

Анджеліна Джолі

Стан здоров'я Анджеліни Джолі вже давно викликав побоювання у Бреда Піта і продюсерів нового фільму Solt,в якому вона зараз знімається. Актриса працює по 15 годин на добу,витрачаючи сили в динамічних і вкрай виснажливих сценах. Крім того,вона сидить на спеціальній рідкоочищальній дієті,щоб скинути 10 кілограмів за 20 днів. Бред Піт і продюсери вже не раз намагалися достукатись до її здорового глузду,але Анджеліна продовжує виснажувати себе роботою і голодуванням.

І ось їх найгірші припущення підтвердилися:під час зйомок актрисі стало настільки погано,що їй довелося терміново викликати лікаря.

"Все це виявилося занадто для неї,- розповів один із членів знімальної групи. - Вона скаржилися на задишку і запаморочення,а потім раптом втратила свідомість. До цього вона знялася в дуже напруженій сцені,під час якої їй довелося багато бігати,і для нас було справжнім шоком побачити,наскільки це її виснажило. Ми і до цього зауважували,що в деяких динамічних сценах їй не вистачає сил,щоб виконувати всі завдання до кінця".

За словами колег актриси,вона постійно пропускає прийоми їжі і харчується практично святим духом:"Коли вона засмучена,то ніколи толком не їсть. Їжа - це останнє,про що Анджеліна буде думати у такому стані. Вона проігнорує сніданок,забуде про обід і відмовиться від вечері. Коли вже зовсім допече,вона може "перекусити",але ніколи не з'їсть нічого суттєвого".

Причин бути засмученою у Анджеліни вдосталь:останнім часом їх відносини з Бредом Пітом проходять серйозну перевірку на міцність. Бред і діти спеціально приїхали в Нью-Йорк,щоб бути ближче до Анджеліни,але у неї ледь-ледь вистачає часу і сил,щоб перекинутися з ними парою слів.

Напишіть відгук