Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Кріс Браун не зізнається у побитті Ріани

Співачка Ріана

Співачка Ріана

Американський поп-співак Кріс Браун заявив про свою невинність в побитті співачки Ріани. Ставши перед Вищим судом Лос-Анджелеса,виконавець відкинув обидва звинувачення,пред'явлені йому на початку березня:погрози і напад на свою подругу. Наступне засідання по справі суддя Патрісія Шнег призначила на 29 квітня.

Адвокати співака відмовилися дати після засідання будь-які коментарі пресі. Між тим представники Ріани заявили,що до останнього сподівалися про врегулювання справи до суду.

Кріс Браун був заарештований 8 лютого після сварки зі своєю подругою,у ході якої він кілька разів вдарив її і пригрозив убити. Увечері того дня обидва артиста повинні були прийняти участь в церемонії вручення премії "Ґремі",але в останній момент через інцидент скасували свої виступи,повідомляє агенція Лєнта.ру.

Після допиту Браун був звільнений під заставу в 50 тисяч доларів і незабаром приніс вибачення своїм шанувальникам за те що сталося. Якщо провина співака буде доведена в суді,йому загрожує до чотирьох років ув'язнення.

Напишіть відгук