Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Мадонні не дають удочерити чорношкіру дівчинку

Мадонна

Мадонна

Малавійський суд відмовив Мадонні в усиновленні дитини. За офіційною версією,співачці не дозволили удочерив трирічну Мерсі Джеймс,оскільки Мадонна не є постійним мешканцем країни протягом півтора-двох років,як того вимагає закон.

У 2006 році для співачки зробили виключення,і вона всиновила темношкірого хлопчика,Девіда Банда. Тоді Мадонна була у шлюбі з кінорежисером Ґаєм Річі. Після гучного розлучення в 2008 році їх спільний син Роко і приймальний Девід залишилися з Мадонною. Тоді ж з'явилися чутки про намір співачки усиновити ще одну дитину з Малаві,на цей раз - дівчинку.

Міністр з питань соціального забезпечення дітей Малаві підтримала Мадонну,заявивши,що в країні два мільйони сиріт,які потребують допомоги,і якщо Мадонна усиновить хоча б одного,вона полегшить завдання держави. Тим не менш,офіційні особи висловлювали сумніви в тому,що Мадонні дадуть дозвіл на усиновлення,оскільки влада не захочить віддавати дитину в неповну сім'ю,повідомляє Лєнта.ру

Малаві - одна з найбідніших африканських країн. Не менше 14 відсотків дорослого населення країни заражені СНІДом. Дівчинка,яку має намір взяти в свою сім'ю Мадонна,народилася у 18-річної малавійки,яка померла незабаром після пологів. Імовірно,батько дівчинки живий,але не спілкується з дитиною і не забезпечує її.

Напишіть відгук