Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Ван Дам познайомить дружину з коханкою

Ван Дам

18 жовтня Жан-Клоду Ван Даму виповнилося 50 років,але відзначити ювілей актор вирішив не в себе на батьківщині в Брюселі,а в Києві.

Грандіозний банкет голівудській зірці пообіцяв влаштувати місцевий бізнесмен Олександр Онищенко.

Пікантність ситуації полягає в тому,що на своє свято в столицю України Жан-Клод везе свою сім'ю - дружину Гледіс Португез і дітей,23-річного сина Крістофера і 20-річну доньку Біанкі. Адже всім давно відомо,що в Києві актора чекає інша жінка - українка Олена Каверіна.

Жан-Клод з'являється з красунею Оленою на всіх київських заходах,при цьому офіційно дівчина вважається перекладачкою,а неофіційно - його нареченою. При цьому актор досі одружений.

Платити за банкет на день народження зірки буде його друг - власник компанії TOP-Ukraine Олександр Онищенко. Бізнесмен збирається влаштувати свято по повній програмі. Але поки неясно,як Жан-Клод представить свою кохану Олену своїй дружині Гледіс - але очевидно,що актор не зможе не запросити кохану дівчину на свій ювілей.

Олександр Онищенко не може будувати якісь припущення з цього приводу:"З приводу цього питання я нічого не знаю",- сказав він.

Напишіть відгук