Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Ван Дам познайомить дружину з коханкою

Ван Дам

18 жовтня Жан-Клоду Ван Даму виповнилося 50 років, але відзначити ювілей актор вирішив не в себе на батьківщині в Брюселі, а в Києві.

Грандіозний банкет голівудській зірці пообіцяв влаштувати місцевий бізнесмен Олександр Онищенко.

Пікантність ситуації полягає в тому, що на своє свято в столицю України Жан-Клод везе свою сім'ю - дружину Гледіс Португез і дітей, 23-річного сина Крістофера і 20-річну доньку Біанкі. Адже всім давно відомо, що в Києві актора чекає інша жінка - українка Олена Каверіна.

Жан-Клод з'являється з красунею Оленою на всіх київських заходах, при цьому офіційно дівчина вважається перекладачкою, а неофіційно - його нареченою. При цьому актор досі одружений.

Платити за банкет на день народження зірки буде його друг - власник компанії TOP-Ukraine Олександр Онищенко. Бізнесмен збирається влаштувати свято по повній програмі. Але поки неясно, як Жан-Клод представить свою кохану Олену своїй дружині Гледіс - але очевидно, що актор не зможе не запросити кохану дівчину на свій ювілей.

Олександр Онищенко не може будувати якісь припущення з цього приводу: "З приводу цього питання я нічого не знаю", - сказав він.

Напишіть відгук