Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Новий синґл Take That

Take That

Після самого сенсаційного возз'єднання в історії британської поп-музики Take That нарешті розкрили назву нового синґлу.

The Flood стане першою піснею з нового альбому групи,який вийде 14 лютого в цифровому форматі і 15-го - на CD.

Не так давно учасники групи - Ґері,Ґовард,Джейсон,Марк і Робі - були застигнуті на Темзі за веслуванням. Цей факт викликав чимало чуток і сенсацій,але тепер ми можемо розкрити карти:це були зйомки відеокліпу "The Flood". Зйомки пройшли на озері Дорн в Ітоні і на берегах Темзи.

Режисером відео став Мет Уайткрос,який також працював над кліпом Coldplay Viva La Vida. Прем'єра кліпу відбудеться в жовтні,одночасно з радіопрем'єрою синґлу.

Головний реюніон цього року пройшов у вересні в Нью-Йорку,під час туру The Circus Live. Відразу по закінченню туру всі п'ять учасників Take That потай від усіх записали шість пісень,які й стали основою майбутнього альбому.

Take That і Робі Вільямс продали більше 80 мільйонів копій своїх альбомів по всьому світу,загальна кількість людей,що відвідали їх концерти склало 14,5 мільйонів,музиканти отримали 19 премій BRIT Awards,13 їхніх альбомів були на перших місцях світових хіт-парадів,17 синґлів ставали лідерами чартів,а загальна кількість нагород MTV,отримані і групою,і Уїльямсом сольно - 8 штук.

Напишіть відгук