Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Світлана Лобода екстрено госпіталізована

Cвітлана Лобода

Cвітлана Лобода

Днями колишня солістка гурту "ВІА Гра" і учасниця конкурсу "Євробачення-2009" Світлана Лобода на "швидкій" була доставлена в лікарню. У співачки раптово сильно розпухла нога та піднялася висока температура. Коли Світлану доставили в лікарню,медики констатували,що співачка порвала сухожилля на нозі. Лікарі наклали на пошкоджену ногу шину до коліна і відправили зірку додому,заявивши,що ходити з пов'язкою і милицями їй доведеться не менше місяця.

Зараз співачка знаходиться у себе вдома,під контролем травматолога,пересувається за допомогою милиць і щосили намагається скоротити час перебування на лікарняному.

Настільки серйозна травма порушила всі плани співачки:у ці дні вона повинна була виступати в Криму зі своїм шоу "Антикрізіс girl". Але концерти довелося відкласти.

Біль у правій нозі почала турбувати Лободу вже давно. Ще під час шоу "Танці з зірками-2" Світлана пошкодила ногу. Через брак часу на лікування вона почала завзято відпрацьовувати свій номер для конкурсу "Євробачення",щоб вразити європейську публіку.

Номер був переповнений акробатичними елементами,і на одному з таких тренувань співачка невдало приземлилася і підвернула ногу. Медики,що прийшли на допомогу зафіксували сильне розтягнення ноги в області стопи.

Нашвидкоруч залікована травма періодично давала про себе знати,і ось після чергового концерту через навантаження стався розрив сухожиль.

Нагадаємо,що у фіналі конкурсу "Євробачення-2009",який відбувся 17 травня в Москві,представниця України Світлана Лобода зайняла 12-е місце.

Напишіть відгук