Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Ані Лорак має види на Тимура Родріґеза

 Тимур Родріґез

Тимур Родріґез

Ані Лорак записала дует з відомим російським виконавцем,учасником Сomedy Club Тимуром Родріґезом. Останнім часом Тимур Родріґез активно зайнявся своєї музичної кар'єрою.

"Ані Лорак працює по-західному. Раніше в СРСР таких виконавців називали фірмачами. Це - найвищий,позамежовий рівень. Вона - артист з великої літери!" - Відгукується про колегу Родріґез.

Заручившись благословенням Філіпа Кіркорова,Тимур запропонував Ані записати дует. Співачка з радістю прийняла пропозицію,тому що вона не проти усіляких експериментів у творчості.

"Тимур - хороший співак,і мені здається,що на сцені немає йому подібних,- розсипалася в компліменти Лорак. - У нього велике творче майбутнє. Ми прекрасно спрацювалися,пісня вийшла гарна,ми чудово провели час. Я люблю експериментувати в творчості,мені подобаються незвичайні ідеї,і я з радістю записувала цю пісню. Це буде дуже незвичайний дует,дуже непередбачуваний ".

Наразі артисти просто записали пісню,але,судячи по тому,як Ані та Тимур знайшли спільну мову,однією піснею справа не обмежиться:попереду на них чекають не тільки спільні творчі плани та виступи,але і зйомки кліпу.

1 коментарАні Лорак має види на Тимура Родріґеза

Напишіть відгук