Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Періс Гілтон пред’явили позов на 8 мільйонів доларів

Періс Гілтон

Світській левиці Періс Гілтон (Paris Hilton) прийшла повістка в суд. Там їй вручили позов на 8,3 мільйона доларів! Як з'ясувалося,виробники фільму "Клянуся" звинуватили Періс в тому,що вона не сприяла його просуванню на DVD.

Нагадаємо,фільм "Клянуся" вийшов в прокат в 2006 році і зібрав близько півтора мільйонів доларів. Як відомо,Періс Гілтон була головною героїнею та однією із продюсерів проекту.

У свою чергу,Періс відкидає звинувачення і стверджує,що коли фільм виходив в прокат,вона займалася його піаром і в день і вночі:в інтерв'ю пресі,на вечірках,рекомендувала знайомим,і навіть на "червоній доріжці". Але підкреслила,що ніколи не обіцяла робити те ж саме для розкрутки DVD версії.

Спадкоємиця імперії "Гілтон" шокувала юристів тим,що не змогла окреслити коло своїх продюсерський обов'язків. Від неї не отримали також вичерпну відповідь на запитання:"Чи дзвонили їй інші продюсери?"

"Я не знаю,що у мене відбувається з телефоном,- заявила Періс. - Я втрачаю його кожні два тижні й купую новий. Я навіть телефонний рахунок в житті не бачила".

Адвокат Гілтон Майкл Ванштейн поцікавився,чи веде його клієнтка щоденник,де відзначені ділові переговори. Періс відповіла,що інформацію про свої зустрічі черпає у всесвітній павутині:просто вводить своє ім'я в рядок пошуку Google.

В ході попереднього судового слухання адвокат Гілтон заявив:"Вона одна з самих зайнятих людей на планеті". Суд відбудеться в червні.

Напишіть відгук