Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Патрісію Каас затримала міліція

patrisiyu-kaas-zatrymala-militsiy

Patricia Kaas

Вишукана артистка Патрісія Каас,яка відчуває себе в Москві як вдома,минулої ночі потрапила до рук співробітників правоохоронних органів. ГІБДДшники не змогли пройти повз  співачку,яка представляє Францію на "Євробаченні-2009",що була  вже під мухою. Міліціонерам,стурбованим безпекою закордонної гості в столиці,довелося підвозити її з одного клубу в інший на службовій машині з мигалки.

Незважаючи на те,що 42-річна Каас - визнана світова знаменитість і могла б дозволити собі невелику "корону" на голові,вона справно відвідує кожну вечірку "Євробачення" і відривається на повну котушку. Відразу після російської вечірки Патрісія вирушила до Вєрки Сердючки на українську. На жаль,самостійно пересуватися після щедрих пригощань в "Єврохаті" співачка вже не могла.

Зауваживши артистку в такому стані близько "Манежу",міліціонери не змогли пройти повз,але сформулювати претензії до дами не вдалося - тоді вони вирішили допомогти і довезти її з мигалки.

На українській вечірці Патрісія продовжила знайомство з різними сортами російського алкоголю і вийшла з клубу о п'ятій ранку.

Напишіть відгук