Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Періс Гілтон атакує Білий дім

Періс Гілтон

У фільмі,розміщеному на розважальному порталі,Періс розмовляє з Мартіном Шином,якому кілька разів доводилося грати роль президента США в кіно і телепередачах. За його словами,"сьогодні бути фальшивим президентом набагато важче,ніж раніше".

Як повідомляє Daily Telegraph,розмова Гілтон і Шина йшла про головні проблеми,що хвилюють жителів США - в ході бесіди відкрилися всі міркування Гілтон про економіку США та війну в Іраку.

"В Іраку є демократичний уряд,який умовляє нас покинути територію,- заявила Гілтон. - Схоже,ми зробили свою роботу і тепер повинні благополучно повернути наші війська додому".

Як прокоментував слова Гілтон її партнер по ефіру Шин,спадкоємиця "стане великим псевдопрезидентом".

Син шоумена,Чарлі Шин,навіть запропонував Гілтон "фальсифікувати голосування" за її кандидатуру. Завершила свій виступ Періс словами:"Побачимося на моєї інавгурації".

Періс сподівається на те,що відео змусить американців задуматися про насущні проблеми і віддати свій голос на президентських виборах.

"Я сподіваюся,що політичні опоненти розглянуть пункти,на які я звернула увагу,тому що це дійсно важливо - і все моє покоління,молоді виборці,як і я,теж мають власну думку і будуть на виборах голосувати за вирішення цих проблем".

Напишіть відгук