Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Брітні Спірс повертається з новими силами

Брітні Спірс

Брітні Спірс вдалося впоратися з депресією,яка мало не зруйнувала її життя і не поклала кінець кар'єрі.

Протягом двох років дівчина була об'єктом насмішок і головним героєм таблоїдів. Вже мало хто вірив у її повернення на сцену. Але вона впоралася.

2 грудня вийде в світ її новий альбом Circus,а перед його виходом співачка зважилася на відверту розмову з публікою.

Разом з каналом MTV Брітні підготувала документальний фільм під назвою"До вашого відома". У ньому поп-зірка розповідає про свої біди,боротьбу з самотністю,розмірковує над проблемами і шукає причини свого божевільної поведінки. Співачка згадує про своє розлучення,арешти,напади на журналістів і торішню публічному ганьбу на MTV Video Music Awards.

Депресію і проблеми,що обрушилися на Брітні в останні роки,дівчина пояснює боротьбою з самотністю,в якій вона програла. Одного разу перед нею зачинились всі двері. Вчорашні обожнювачі перетворилися на насмішників,варто було їх кумирові оступитися.

Одна з композицій,що входять до альбому Circus,вже потрапила в Інтернет. Кліп має назву Womanizer ("Розпусник"). На відео Бріт постає перед публікою у своєму колишньому вигляді - струнка,молода і сексуальна. Багато музичних критиків вважають цей сингл прекрасним початком для блискучого повернення зірки.

Напишіть відгук