Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Міші Бартон нічим платити за їжу

Міша Бартон

Голівудська актриса Міша Бартон виставила на продаж свій будинок у Голівуді,оскільки більше не може його утримувати.

Через проблеми з наркотиками і нервові зриви Бартон давно не запрошують зніматися у вигідних проектах,і її фінансові справи залишають бажати кращого. Але ніхто навіть не припускав,що настільки - днями у дівчини не знайшлося грошей,щоб розплатитися за їжу.

Папараці спостерігали за Мішою,яка заскочила разом зі своїм другом до супермаркету та вхопила з полиці упаковку з готовими макаронами. Актриса була так голодна,що почала їсти їх,стоячи в черзі до каси. Коли підійшла її черга розплачуватися,Міша впевнено подала касирці кредитну картку.

Однак та не пройшла - виявилося,що на кредитці недостатньо коштів,щоб розплатитися за макарони. Збентежена Міша витягла з сумочки другу кредитну картку,але й вона була відхилена. Вкінці присоромлена актриса під поглядами черги полізла за гаманцем і спробувала нашкребти в ньому хоч якусь дрібницю. Але й готівки у дівчини не виявилося.

На щастя,до виклику охорони справа не дійшла - друг Міші вихопив свій гаманець і заплатив за свою подругу. А потім жваво потяг актрису до виходу. Міша виглядала вкрай засмученою. Вона тут же дістала мобільник і почала тиснути на кнопки,намагаючись додзвонитися до свого банку.

Останнім часом Бартон заробляла тим,що знімалася в серіалі "Красиве життя",але його закрили всього через дві серії. Зараз у актриси стало так погано з грошима,що вона не змогла заплатити $7 тисяч за оренду квартири в Нью-Йорку,де жила під час зйомок,і на неї подали до суду. Багато місяців поспіль Міша жила не за прибутком і влізла у серйозні борги,пише Експрес газета.

Напишіть відгук