Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Келі Осборн неймовірно схудла

Келі Осборн

Співачка і дочка скандально відомого рок-музиканта Озі Осборна не так давно стала з задоволенням позуватись фотографам і навіть з'явилася на обкладинці одного з відомих журналів.

Причиною такої відкритості для преси стало те,що за останній рік Келі,яка через пишні форми ще пару років не могла і мріяти про статус "Cover Girl",скинула 19 кілограмів.

Келі вперше відверто заявила про свої проблеми із зайвою вагою,які,за її словами,заважають їй жити. "Через те,що я товста,я мучилася більше,ніж через пристрасть до наркотиків",- заявила Келі,тричі яка лікувалася в реабілітаційній клініці.

"Одного разу я йшла по вулиці,і якийсь зухвалий хлопчисько крикнув з вікна машини:"Ти товста!" Я,ридаючи,прийшла до батьків і сказала:"Хай краще мене називають потворою,ніж товстою",- повідала дівчина.

До того,щоб змінити себе,співачку підштовхнула участь у телешоу "Dancing with the Stars" (аналог в Україні - "Танці з зірками"),в якому вона зайняла третє місце. Активні фізичні навантаження допомогли їй позбутися від декількох кілограмів.

Келі також переглянула свою дієту,перейшовши з фастфуда на здорові продукти.

Нової системи харчування дівчина дотримується до цих пір і зізнається,що нарешті  відчуває себе здоровою і красивою. "Я пишаюся тим,що можу дивитися на себе в дзеркало і не відчувати ненависть до того,що я там бачу",- цитує слова зірки журнал Hello!

Тепер співачку не тільки "ставлять" на обкладинки,але навіть запрошують брати участь у дефіле:під час останнього Тижня моди в Нью-Йорку вона дебютувала в якості моделі на показі дизайнера Бетсі Джонсон.

У цілому кар'єра Осборн з набуттям нових форм стрімко пішла в гору. Як,в іншому,і особисте життя. Зараз дівчина готується до весілля з 20-річним манекенником Люком Уоралом,пише Інтернет портал Дні.ру.

Напишіть відгук