Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Lady Gaga не встояла перед Ромою Кенга

Lady Gaga не встояла перед Ромою Кенга

У листопаді цього року відбудеться реліз благодійного альбому "Дивися в очі: Roma Kenga представляє", до якого увійдуть треки наймодніших міжнародних музикантів.

Автор ідеї збірки, денс-естет Рома Кенга, запросив до участі у проекті як своїх друзів, що представляють російську естраду, так і зарубіжних зірок, з якими він особисто не був знайомий.

Найважче виявилося отримати згоду американської співачки і композиторки Стефані Джоан Анджеліни Джерманота, відомої під сценічним псевдонімом Lady Gaga, з якою Рома вступив в напружене листування, домагаючись її згоди на участь у збірці.

"Переговори з Lady Gaga тривали не один день і навіть не один тиждень, - розповідає Рома Кенга. - Перш ніж дати відповідь, їй і її команді було важливо зрозуміти кожну дрібницю: що за збірка, ідея проекту, якому фонду будуть перераховані гроші, чим займається фонд, список артистів та інше ... І з кожним листом я з завидним терпінням все докладніше описував ідею того, що відбувається. І в кінцевому підсумку я почув заповітне "why not?" і отримав, що хотів: пісню "Alejandro" в мою збірку  "Дивись в очі: Roma Kenga представляє".

Крім Lady Gaga серед виконавців, які дали згоду на участь у збірці - "Вінтаж", Ne-yo, Єва Польна, Sophie Ellis Bextor, Black eyed peas, Nyusha, Robyn, 5ivesta Family, Stromae, DJ Leonid Rudenko, David Guetta & Kelly Rowland , T-Killah і Настя Кочеткова, Bobina.

Взагалі, безкоштовно отримати право розмістити в альбомі пісню, яка знаходитися в активній ротації - і, як наслідок, в активній продажі, - досить важко. Але наполегливість Роми і той факт, що кошти від реалізації платівки підуть до благодійного фонду "Подаруй життя", зіграли свою роль. У листопаді на нас чекає унікальна за змістом і виконанням збірка танцювальних хітів від східних і західних виконавців.

Напишіть відгук