Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Lady Gaga не встояла перед Ромою Кенга

Lady Gaga не встояла перед Ромою Кенга

У листопаді цього року відбудеться реліз благодійного альбому "Дивися в очі:Roma Kenga представляє",до якого увійдуть треки наймодніших міжнародних музикантів.

Автор ідеї збірки,денс-естет Рома Кенга,запросив до участі у проекті як своїх друзів,що представляють російську естраду,так і зарубіжних зірок,з якими він особисто не був знайомий.

Найважче виявилося отримати згоду американської співачки і композиторки Стефані Джоан Анджеліни Джерманота,відомої під сценічним псевдонімом Lady Gaga,з якою Рома вступив в напружене листування,домагаючись її згоди на участь у збірці.

"Переговори з Lady Gaga тривали не один день і навіть не один тиждень,- розповідає Рома Кенга. - Перш ніж дати відповідь,їй і її команді було важливо зрозуміти кожну дрібницю:що за збірка,ідея проекту,якому фонду будуть перераховані гроші,чим займається фонд,список артистів та інше ... І з кожним листом я з завидним терпінням все докладніше описував ідею того,що відбувається. І в кінцевому підсумку я почув заповітне "why not?" і отримав,що хотів:пісню "Alejandro" в мою збірку  "Дивись в очі:Roma Kenga представляє".

Крім Lady Gaga серед виконавців,які дали згоду на участь у збірці - "Вінтаж",Ne-yo,Єва Польна,Sophie Ellis Bextor,Black eyed peas,Nyusha,Robyn,5ivesta Family,Stromae,DJ Leonid Rudenko,David Guetta &Kelly Rowland ,T-Killah і Настя Кочеткова,Bobina.

Взагалі,безкоштовно отримати право розмістити в альбомі пісню,яка знаходитися в активній ротації - і,як наслідок,в активній продажі,- досить важко. Але наполегливість Роми і той факт,що кошти від реалізації платівки підуть до благодійного фонду "Подаруй життя",зіграли свою роль. У листопаді на нас чекає унікальна за змістом і виконанням збірка танцювальних хітів від східних і західних виконавців.

Напишіть відгук