Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Крістіна Аґілера розлучилася з чоловіком

Джордан Братман з сином

Шлюб співачки і продюсера Джордана Братмана вважався одним із найщасливіших в американському шоу-бізнесі:у всіх інтерв'ю зірка розповідала,як чоловік її любить і балує.

Але,як виявилося,насправді в будинку співачки було далеко не все гладко. Сьогодні з-за океану прийшла новина про розставання пари.

19 листопада 29-річна Крістіна та 33-річний Джордан (на фото) повинні були відсвяткувати п'ятирічну річницю свого шлюбу. Два роки тому,в січні 2008-го,у пари народився син Макс. Але навіть він не зміг утримати Аґілеру і Братмана разом.

Співачка і її чоловік щиро намагалися відновити відносини,але все-таки вирішили жити кожен своїм життям. У серпні пара навіть відправилася разом до Італії в надії зберегти сім'ю,але з цієї затії нічого не вийшло. Поки що пара не розійшлася офіційно,але вже роз'їхалася.

- Вони дуже сильно любили один одного,- розповіло джерело американському журналу Us Weekly. - Однак за останні шість місяців стало очевидно,що вони більше друзі,ніж чоловік і дружина. За останні кілька років Аґілера заробила понад $ 60 млн. Поки невідомо,скільки грошей їй доведеться віддати чоловікові у випадку розлучення.

Напишіть відгук