Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Знімки Мадонни без ретуші шокували Інтернет

Мадонна

Коли днями марка Dolce &Gabbana представила нову рекламну фотосесію,для якої Мадонна позувала у відвертому вигляді,по Інтернету відразу поповзли чутки,що без пластичної операції тут не обійшлося.

Але все виявилося набагато простіше:в Інтернет просочилися невідретушовані фотографії співачки.

На знімках видно,що шкіра у Мадонни свіжа і пружна,овал обличчя підтягнутий. Та варто поглянути на реальні фото до ретуші,як відразу стає ясно,над якими саме ділянками тіла зірки попрацював графічний редактор.

Слабким місцем Мадонни завжди були її руки - занадто накачані і жилаві,з випираючими венами. Але на рекламних знімках шкіра на руках співачки ідеально гладка:над ними довелося особливо потрудитися. Вийшло чудово:фігура зірки мало чим відрізняється від тіл юних дівчаток-манекенниць.

- Щоб досягти подібного ефекту,нам довелося б працювати над цим знімком як мінімум два дні,щоб стерти всі дефекти з обличчя і тіла Мадонни - розповів Крейг Ральф,чия компанія співпрацює з глянцевими журналами. - Тон шкіри Мадонни був вирівняний,із зони декольте були вилучені всі плями. Її шия так само була відредагована - з неї стерли зморшки і обвислу "індичу" шкіру. Лице зробили більш худим,а вилиці - більш рельєфними. Та ж сама техніка була використана і для того,щоб підкоригувати лінію підборіддя,який зробили більш вольовим. Великі і дуже впадаючі в очі вени на руках були ретельно видалені,щоб її шкіра виглядала м'якою і гладкою.

Напишіть відгук