Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Знімки Мадонни без ретуші шокували Інтернет

Мадонна

Коли днями марка Dolce & Gabbana представила нову рекламну фотосесію, для якої Мадонна позувала у відвертому вигляді, по Інтернету відразу поповзли чутки, що без пластичної операції тут не обійшлося.

Але все виявилося набагато простіше: в Інтернет просочилися невідретушовані фотографії співачки.

На знімках видно, що шкіра у Мадонни свіжа і пружна, овал обличчя підтягнутий. Та варто поглянути на реальні фото до ретуші, як відразу стає ясно, над якими саме ділянками тіла зірки попрацював графічний редактор.

Слабким місцем Мадонни завжди були її руки - занадто накачані і жилаві, з випираючими венами. Але на рекламних знімках шкіра на руках співачки ідеально гладка: над ними довелося особливо потрудитися. Вийшло чудово: фігура зірки мало чим відрізняється від тіл юних дівчаток-манекенниць.

- Щоб досягти подібного ефекту, нам довелося б працювати над цим знімком як мінімум два дні, щоб стерти всі дефекти з обличчя і тіла Мадонни - розповів Крейг Ральф, чия компанія співпрацює з глянцевими журналами. - Тон шкіри Мадонни був вирівняний, із зони декольте були вилучені всі плями. Її шия так само була відредагована - з неї стерли зморшки і обвислу "індичу" шкіру. Лице зробили більш худим, а вилиці - більш рельєфними. Та ж сама техніка була використана і для того, щоб підкоригувати лінію підборіддя, який зробили більш вольовим. Великі і дуже впадаючі в очі вени на руках були ретельно видалені, щоб її шкіра виглядала м'якою і гладкою.

Напишіть відгук