Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Ющенко одружився,а Янукович лише планує

Сталося! Син "бога" окільцьований,звичайно ж,у Печерському РАГС-і!

Ліза і Андрій

Ліза і Андрій

Все було влаштовано максимально камерно – без батька президента і великої кількості гостей. На церемонії були присутні лише близько чверті сотні найближчих людей.

Весілля,нагадаємо,планувалася на серпень. Однак молодята вирішили чомусь поквапитися. З цього приводу є дві гіпотези – або Ліза Єфросиніна вагітна,або дійство провели заздалегідь,щоб обіграти папарацці.

До речі,23-річний Андрій Ющенко та Ліза Єфросиніна вже рік разом. Нині вони проживають в районі Михайлівської площі.

Невістка "бога" працює психологом в одному з дошкільних закладів міста. Загалом,Віктор Ющенко може бути задоволений рівнем близькості його сім'ї до народу.

Приблизно в той же час показав свою наречену і Віктор Янукович (молодший).

Проте,про цю потенційно "знамениту" пару українського суспільства розповів навіть не він особисто,а сам "Лідер".

Оля і Віктор

Оля і Віктор

Віктор Янукович (страрший) зазначив:

Звичайно,я вже приготував подарунок для сина і його нареченої. Я подарую їм весільну ікону... Вони вже знайомі,мабуть,близько двох років... (Вона - примітка редактора) Не з Донецька,а з області. Вона є трішки молодшою за сина. Їй близько 21 чи 22 років... Її батьків знаю лише заочно. Досить проста сім'я... Вони спочатку просто розпишуться,а обвінчаються,можливо,пізніше,через деякий час... Вони живуть то в Києві,то в Донецьку. Де Віктор – там і Оля.

1 коментарЮщенко одружився,а Янукович лише планує

  • marko

    Оце то так –“без батька президента”і “були присутні лише близько чверті сотні найближчих людей”.

    Себто Віктор Андрійович в Топ-25 найближчих не попав? Напевно був дуже зайнятий державними справами. А може то вуликами? Літо як не як –все цвіте –семі-сезон.

Напишіть відгук