Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Викриття російської подруги Мела Гібсона

Мел Гібсон

Мел Гібсон

На лос-анджелівській прем'єрі чергової кінокартини Мел Гібсон (Mel Gibson),чий багаторічний шлюб розпався через зв'язки на стороні,нарешті показав дівчину,на яку він проміняв дружину.

53-річний актор з'явився на червоній доріжці під руку з російською подругою. Актора супроводжувала 39-річна Оксана Григор'єва,яка є екс-дружиною одного з виконавців ролі Джеймса Бонда Тімоті Далтона. Від цього шлюбу у неї залишився 12-річний син Томас,повідомляють Дні.ру.

Поява пари здивувала всіх присутніх,адже зараз на карту поставлено статок актора,який оцінюється в 640 мільйонів доларів. За законами Америки після розлучення Гібсон буде зобов'язаний залишити колишній дружині половину свого статку. А якщо він буде публічно викритий в зраді,то й зовсім може віддати їй три чверті того,що у нього зараз є.

Нагадаємо,що лише три тижні тому фотографії Мела Гібсона і якоїсь красуні просочились у пресу і викликали справжній скандал. Після цього дружина знаменитого американського актора після 28 років шлюбу подала на розлучення,пославшись на "нездоланні розбіжності" у сімейному житті.

Повідомлялося,що на цих фото російська дівчина,яка займається музикою. До сих пір її ім'я не розголошується,але російська поп-співачка Оксана Почепа заявляла,що це вона є таємничою подружкою Мела Гібсона. Але тепер можна припустити,що це була саме Оксана Григор'єва,що як ніхто інший підходить на роль загадкової пасії Гібсона.

Напишіть відгук