Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Вагітні знаменитості на обкладинках журналів

Світлина від Marie Claire

Світлина від Marie Claire

Голівудські акторки та співачки взяли в звичку фотографуватися вагітними і продавати знімки відомим виданням за величезні гонорари. Зірки навіть повністю роздягаються,а деякі вважають за краще приховувати від сторонніх очей свій кругленький живіт,пише Інтернет видання Siteua.org.

Незвичайні фотосесії в моду ввела голівудська актриса Демі Мур - вона перша позувала голою журналу Vanity Fair в 1991 році,будучи вагітною. Автором легендарних знімків стала Ганна Лейбовіц.

У червні 1999 року до Демі приєдналася відома топ-модель Сінді Кроуфорд. Вона позувала голою журналу W,будучи на сьомому місяці вагітності. Пізніше вона зізналася,що ніколи не шкодувала про ці знімки,тому що вони зараз дуже подобаються її синові.

Ще одна відома модель Хайді Клум не посоромилася роздягтися для журналу Vitals. Будучи вагітною,вона представила світу свої відверті фотографії,які,за її словами,підкреслюють сексуальність вагітних у всьому світі.

Брітні Спірс відобразила дві свої вагітності:позувала в бікіні і повністю голою багатьом виданням,але найбільш запам'яталась  фотосесія для журналу Harpers Bazaar.

Вагітна співачка Крістіна Агілера в 2008 році знялася у відвертій фотосесії для Marie Claire. На Крістіні були тільки туфлі від Christian Louboutin.

Напишіть відгук