Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

У Брітні Спірс трапився напад

Бріні спірс

Брітні Спірс знову шокувала своїх рідних:батько виявив співачку на підлозі у ванній голою,ридаючої в істеричному припадку. Настільки негативно на Брітні вплинуло те,що її молодша сестра Джеймі Лін Спірс народила доньку.

19 червня Брітні прилетіла до Луїзіани і підтримувала Джеймі Лін під час пологів. Брітні провела з сестрою і новонародженої племінницею лише півгодини,а потім полетіла назад до Лос-Анджелеса,в аеропорту якого папараці застали співачку в сльозах.

Протягом наступних двох днів Джеймі Спірс,батько співачки,доглядав за дочкою,яка знову почала вести себе неадекватно. Вона не відповідала на запитання батька,відмовлялася їсти,виглядала розгубленою.

Увечері 21 червня батько Брітні знайшов її на підлозі у ванній абсолютно голою і істерично ридаючою. Лікар,що приїхав,діагностував у співачки черговий нервовий зрив.

За словами одного з приятелів Спірс,"побачити,як її молодша сестра народила чарівну доньку,виявилося для Брітні занадто великим потрясінням. Це змусило її усвідомити,наскільки безладне її власне життя".

Напишіть відгук