Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Травмована нога Бекхема була оспівана в поемі

Девід Бекхем

Футболіст Девід Бекхем отримав розрив сухожилля у матчі "Мілан" - "К'єво", який відбувся 14 березня. У той же день він був прооперований. Повідомляється, що відновлення футболіста після травми може зайняти кілька місяців.

Британка Керол Ен Дафі написала про травму футболіста цілу поему. Свій твір вона назвала "Ахіллес". У ній вона порівняла травмованого Бекхема з пораненим міфологічним героєм.

"Бекхем, - говорить вона, - сам по собі практично міфічна фігура в поп-культурі .- Травма ноги, через яку Девід пропустить чемпіонат світу з футболу стала перепоною до здійснення його заповітної мрії - добути кубок чемпіонів для національної збірної. Це справжня трагедія, а всі давньогрецькі міфи поєднують в собі трагедію і тріумф".

Раніше Дафі вже писала вірші про скандал з розтратою бюджетних коштів членами британського уряду, а також про солдатів Першої світової війни, повідомляє Інтернет видання лєнта.ру.

Феміністка і лесбіянка Керол Ен Дафі була затверджена на посаді поета-лауреата в травні 2009 року, ставши першою жінкою на цій посаді.

Поет-лауреат - офіційна посада в Об'єднаному королівстві, претенденти на яку затверджуються урядом країни. У його обов'язки входить написання віршів, присвячених значимим подіям в історії Великобританії і королівської сім'ї, а також суспільно значимих подій.

Напишіть відгук