Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Травмована нога Бекхема була оспівана в поемі

Девід Бекхем

Футболіст Девід Бекхем отримав розрив сухожилля у матчі "Мілан" - "К'єво",який відбувся 14 березня. У той же день він був прооперований. Повідомляється,що відновлення футболіста після травми може зайняти кілька місяців.

Британка Керол Ен Дафі написала про травму футболіста цілу поему. Свій твір вона назвала "Ахіллес". У ній вона порівняла травмованого Бекхема з пораненим міфологічним героєм.

"Бекхем,- говорить вона,- сам по собі практично міфічна фігура в поп-культурі .- Травма ноги,через яку Девід пропустить чемпіонат світу з футболу стала перепоною до здійснення його заповітної мрії - добути кубок чемпіонів для національної збірної. Це справжня трагедія,а всі давньогрецькі міфи поєднують в собі трагедію і тріумф".

Раніше Дафі вже писала вірші про скандал з розтратою бюджетних коштів членами британського уряду,а також про солдатів Першої світової війни,повідомляє Інтернет видання лєнта.ру.

Феміністка і лесбіянка Керол Ен Дафі була затверджена на посаді поета-лауреата в травні 2009 року,ставши першою жінкою на цій посаді.

Поет-лауреат - офіційна посада в Об'єднаному королівстві,претенденти на яку затверджуються урядом країни. У його обов'язки входить написання віршів,присвячених значимим подіям в історії Великобританії і королівської сім'ї,а також суспільно значимих подій.

Напишіть відгук