Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Світлана Лобода заклала свою квартиру заради «Євробачення»

  Світлана Лобода

Світлана Лобода

Українська співачка Світлана Лобода заклала квартиру,щоб взяти участь у конкурсі "Євробачення-2009".

Світлана серйозно готується до виступу на конкурсі. Арт-продюсер і постановник конкурсного виступу придумав складні декорації і композицію. Співачка неодноразово розповідала про складну постановку номера з численними акробатичними елементами і трюками. Питання – скільки грошей було витрачено на підготовку до участі в конкурсі і чи вкладала артистка свої особисті кошти,цілком закономірне.

З'ясувалося,що Світлана пожертвувала своєю квартирою,щоб знайти гроші для участі в конкурсі. "У даний момент закладена моя квартира",- сказала Лобода і додала,що й цих грошей не вистачить на всі витрати,і зараз вона та її команда відчувають серйозні фінансові труднощі.

Представниця України на "Євробаченні-2009" не уточнила,про яку суму йдеться,але розповіла,що оголосила збір коштів в Інтернеті. Усі гроші,отримані від фанатів,Лобода обіцяє відразу відправити на виготовлення декорацій для конкурсного номера вГонконзі. "Декорації - це дорогий продукт,який ми веземо на" Євробачення ",- пояснила вона. - Він передбачає велику кількість дорогої техніки. І ми намагаємося зрозуміти,як з тих копійок,що у нас залишилися,зробити хороший,якісний продукт",-- сказала співачка.

1 коментарСвітлана Лобода заклала свою квартиру заради «Євробачення»

Напишіть відгук