Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Софія Ротару відзначила 62-річчя у вузькому колі

Софія Ротару

Софія Ротару

Софія Ротару відзначила черговий день народження. Складно повірити,що в цьому році співачці виповнилося 62 роки. Святкували на дачі в селищі Нікіта під Ялтою,у вузькому колі близьких друзів і родичів і без особливого розмаху.

Софія Ротару прилетіла до Криму двома днями раніше транзитом через Київ,майже одразу після Юрмали. Проводжаючі кажуть,що вона перебувала в прекрасному настрої. Летіла зірка бізнес-класом.

Зранку пройшов дощ,і кримське сонце на весь день сховалось за хмари. Однак негода настрій нікому не зіпсувала. Гості зібралися у великому залі першого поверху дачі,що вміщує не більше 20 чоловік.

"Це не ювілей,а тому тут тільки найближчі,- розповів один з адміністраторів Софії Ротару. - Але дзвінки із запитанням "Куди можна привезти квіти для Софії Михайлівни?" почалися ще за кілька днів до свята. Зверталися люди і від Леоніда Кучми,і від Віктора Ющенка ... А Янукович не дзвонив,бо й так знає,куди під'їжджати. Адже він будує собі будиночок поруч!"

На вогник заскочив Філіп Кіркоров,який давав 7 серпня концерт в Ялті. Але свій подарунок він надійно заховав від очей журналістів.

На столі з алкогольних напоїв було тільки вино. Софія Михайлівна робила вигляд,що випивала,але насправді просто цокалася з усіма і пригубляла. Гості були в захопленні від кухні,адже багато страв,у тому числі й кабачки по-домашньому,співачка готувала сама.

На жаль,Чорне море з дачі Ротару вже не видно:пейзаж перекривають новобудови,які виросли тут не так давно.

Напишіть відгук