Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Скандал на церемонії “Ґремі”

Ріана і Кріс Браун

Ріана і Кріс Браун

В неділю ввечері в Лос-Анджелесі відбулося вручення премій Американської академії звукозапису "Ґремі". Заповітна статуетка в номінації "Запис року",а також "Альбом року",дісталася композиції "Please Read The Letter" Роберта Планта і Елісон Краус.

Кращою піснею року на "Ґремі" стала рок-композиція Viva la vida від Coldplay. У номінації "Дебют року" перемогу здобула британська співачка Адель. Церемонія вручення премій "Ґремі" стартувала ввечері 8 лютого в Лос-Анджелесі.

Церемонія Ґремі проводиться вже в 51-й раз. 110 номінацій охоплюють всі сучасні стилі та напрямки музики,від року до репу,від поп-виконавців до музики американських індіанців. Однак нинішня церемонія вручення нагород запам'ятається,швидше за все,не завдяки музичним досягненням,а скандалу,пов'язаного з обвинуваченням одного з номінантів,репера Кріса Брауна,в "домашньому насильстві".

Його жертвою,ймовірно,стала інша номінантка Ріана. Популярна співачка Ріана відмовилася виступати на церемонії вручення музичної премії "Ґремі" за годину до її початку. Незадовго до початку шоу також стало відомо,що бойфренд Ріани співак Кріс Браун,номінований на премію,як і вона сама,підозрюється поліцією у нападі на якусь жінку.

Чи пов'язані ці дві події між собою,не уточнюється. За даними поліції,в суботу ввечері Браун з невідомою супутницею приїхали на автомобілі в престижний район "Хенкок-Парк" в Лос-Анджелесі. Коли співак і його подруга вийшли з машини,між ними виникла сварка,в ході якої Браун вдарив жінку,після чого вона звернулася в поліцію. Коментар представника Брауна з приводу ситуації отримати не вдалося.

Напишіть відгук