Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Scorpions відправляються в прощальний тур

Скорпіонс

Учасники легендарної групи Scorpions оголосили,що їх альбом "Sting In The Tail" ("Жало в хвості"),світова прем'єра якого відбудеться 19 березня 2010 року,завершить музичну кар'єру колективу.

"Ми хочемо закінчити екстраординарну кар'єру Scorpions на високій ноті,- йдеться в офіційному релізі,опублікованому на сайті "скорпів".- Ми щасливі,що через стільки років відчуваємо все ту ж пристрасть до музики,як і багато років тому. Але настав час погодитися з тим фактом,що це кінець нашої історії. Ми закінчуємо нашу кар'єру альбомом,який вважаємо одним з кращих".

Гітарист Рудольф Шенкер заснував Scorpions 18 березня 1965. Потім до нього приєднався Клаус Майне,з яким вони склали один з найуспішніших авторських дуетів. Група продала більше 100 мільйонів дисків. Серед найбільш відомих композицій "Scorpions" можна згадати "Rock You Like A Hurricane","Big City Nights",балади "Still Loving You" та "Wind of Change",яка стала музичним символом об'єднання Німеччини.

Вихід альбому "Sting In The Tail" знаменує початок прощального гастрольного туру групи "Get Your Sting And Blackout",який стартує навесні 2010-го і триватиме кілька років. Під час світового турне Scorpions виступлять не тільки в Європі,але й у США,Латинській Америці і Японії.

Напишіть відгук