Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Розлучення буде коштувати Роні Вуду $90 мільйонів

Роні Вуд

Незважаючи на перспективу розлучитися з половиною свого статку,61-річний Роні Вуд з радістю судиться зі своєю дружиною Джо.

53-річна Джо Вуд минулого місяця подала на розлучення після звісток про скандальний роман чоловіка з молодою офіціанткою з Росії Катериною Івановою.

Зараз парочка попрямувала до квартири на півночі Лондона,після того,як Роні пройшов курс реабілітації після алкогольної залежності. Вуд познайомився з 19-річною Катериною в барі Сохо в квітні і буквально через кілька місяців як утік від дружини в сімейний будинок в Ірландії.

Незважаючи на допомогу і підтримку дружини під час його реабілітації після повернення з Ірландії,Вуд прийняв рішення продовжити відносини з Іванової і розпрощатися з Джо "по-хорошому".

Як повідомляє Daily Mail,дружина Вуда спробує добитися половини статку музиканта,а також 20-ти відсотків його доходів за той час,коли вона працювала його помічником. З моменту їх першого знайомства Джо супроводжувала Вуда по всіх гастрольним турах,була його особистим костюмером і кухарем,а також повністю контролювала всі доходи чоловіка.

Напишіть відгук