Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Робі Вільямс вибирає між дівчиною і роботою

Робі Вільямс

Робі Вільямс

Подружка Робі Вільямса (Robbie Williams) поставила хлопцю жорсткий ультиматум: або я, або “Take That“!

Співак вже давно зустрічається з американською актрисою Аїдою Філд (Ayda Field). І ось, днями дівчина категорично відмовилася їхати з коханим до Англії, де Робі, до речі кажучи, вже придбав маєток у Вілтширі за 7 мільйонів фунтів.

Аїда заявила, що хоче залишитися в Лос-Анджелесі заради своєї кар'єри, а якщо Робі так хоче повернутися до Англії, то нехай робить це сам.

Але ж для Вільямса все складалося так непогано! У нього з'явився реальний шанс повернутися на батьківщину, відновити стосунки зі своїми колегами по “Take That“, здобути колишню популярність, і все це поруч зі своєю коханою!

Проте в будь-якій бочці меду, як відомо, знайдеться ложка дьогтю. Аїда не тільки відмовилася сама їхати до Англії, вона всіляко відмовляє Робі не перебиратись туди остаточно, а проводити там стільки часу, скільки буде потрібно для роботи, і частіше приїжджати до неї у Каліфорнію.

Як розв’яже цю задачку Вільямс, поки не зрозуміло. Співак вже неодноразово заявляв, що хоче стати розсудливим, жити у своєму власному будинку де-небудь поблизу Лондона, спілкуватися зі старими друзями й не мотатися кожного тижня в США.

Напишіть відгук