Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Робі Вільямс вибирає між дівчиною і роботою

Робі Вільямс

Робі Вільямс

Подружка Робі Вільямса (Robbie Williams) поставила хлопцю жорсткий ультиматум:або я,або “Take That“!

Співак вже давно зустрічається з американською актрисою Аїдою Філд (Ayda Field). І ось,днями дівчина категорично відмовилася їхати з коханим до Англії,де Робі,до речі кажучи,вже придбав маєток у Вілтширі за 7 мільйонів фунтів.

Аїда заявила,що хоче залишитися в Лос-Анджелесі заради своєї кар'єри,а якщо Робі так хоче повернутися до Англії,то нехай робить це сам.

Але ж для Вільямса все складалося так непогано! У нього з'явився реальний шанс повернутися на батьківщину,відновити стосунки зі своїми колегами по “Take That“,здобути колишню популярність,і все це поруч зі своєю коханою!

Проте в будь-якій бочці меду,як відомо,знайдеться ложка дьогтю. Аїда не тільки відмовилася сама їхати до Англії,вона всіляко відмовляє Робі не перебиратись туди остаточно,а проводити там стільки часу,скільки буде потрібно для роботи,і частіше приїжджати до неї у Каліфорнію.

Як розв’яже цю задачку Вільямс,поки не зрозуміло. Співак вже неодноразово заявляв,що хоче стати розсудливим,жити у своєму власному будинку де-небудь поблизу Лондона,спілкуватися зі старими друзями й не мотатися кожного тижня в США.

Напишіть відгук