Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Ріана вилікувалась від Кріса Брауна

Ріана

Ріана

Схоже,Ріанна (Rihanna) потроху виліковується від почуттів до Кріса Брауна. В крайньому випадку,преса вже щосили обговорює новий роман співачки.

Подейкують,що вона вже була на двох побаченнях з актором Уілмером Вальдерама. Ще минулого тижня з'явилася інформація про те,що Уілмера і Ріану бачили удвох в одному з голівудських нічних клубів. А в минулий вік-енд вони провели вечір в закладі під назвою Geisha House. За словами очевидців,молоді люди розмовляли і сміялися цілу вічність. Однак ніхто не може з упевненістю сказати,чи цілувалися вони.

Супутник Ріани відомий глядачам за фільмом That `70` S Show. У 29-річного актора вже репутація Дон Жуана. Він зустрічався з Ліндсі Лохан,Ешлі Сімпсон,Джесікою Альбою і Менді Мур,повідомляє видання Сплєтнік.ру.

Що стосується Ріани,вона,схоже,прислухалася до поради Опри Вінфрі. Дізнавшись,що дівчина повернулася до жорстокого бойфренда Кріса Брауна,Опра в ефірі власного телешоу сказала:"Якщо ви повертаєтеся до людини,яка вас била,це означає,що ви вважаєте себе негідною бути з людиною,яка не буде вас бити".

Тепер у Ріани почуття власної гідності,судячи з усього,прокинулося.

Напишіть відгук