Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Поки наречена на гастролях,Марат Сафін розважається з блондинкою

Марат Сафін

Марат Сафін

Теннісист Марат Сафін,при вигляді якого дівчата втрачають розум,не сумує,поки його подруга гастролює з концертами. 29-річний спортсмен,давно зарахований в загін світських хижаків,провів вечір в компанії блондинки,про існування якої його наречена навіть не підозрює.

У компанії нової панянки Сафін з'явився на банкеті на честь закриття XXXI Московського кінофестивалю. Організатори чекали героя корту з його офіційною дамою серця Настею Осіповою,але на полі бою за Марата несподівано відбулася заміна.

"Ми повинні були разом піти з Маратом на закриття,- розповіла Лайф.ру Настя. - Але у мене був концерт в іншому місті. Мені Марат сказав,що він ходив туди зі своїм другом".

Імовірно,у телефонній розмові з Настею Сафін промовчав про те,що вночі в Нескучному саду "запалювали" вчотирьох:зі спортсменом були не тільки друг з своєю дівчиною,але й власний "самовар" - чарівна довгонога блондинка. Перекинувши три келиха спонсорського бельгійського пива,Марат анітрохи не соромився обіймати красуню і виважено цілував її обличчя. Вечірку голубки залишали разом на початку третьої ночі.

У Насті,яку сьогодні душить образа,своє виправдання:"Ми з Маратом намагаємося не світитися ніде разом. Тому що практика показує,після публікацій у пресі пари,як правило,розпадаються. А я цього дуже сильно боюся".

На жаль,Настя,боятися,схоже,дійсно є чого.

Напишіть відгук