Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Подруга Роні Вуда працювала в елітному борделі

Катя Іванова

Катя Іванова

Після роману і скандального розлучення з Роні Вудом Катя Іванова привертає до себе велику увагу ЗМІ,повідомляє видання Newsru.com.

Колишня повія Елі Худжес дала інтерв'ю The Sun,в якому розповіла,що Іванова була дівчиною легкої поведінки,і що вони разом працювали в елітному клубі Churchill в Лондоні,де Іванову звали "Стасею" або "Настею". Худжес розповіла,що заради задоволення брала участь в оргії з похилого віку олігархами.

Роні Вуд недовго переживав,що розійшовся з Івановою. Він завів собі нову російську подружку. На цей раз обраницею Вуда стала 26-річна працівниця PR-агентства Хана Камельмахер,пише The Daily Mail.

The Sun повідомляє,що Камельмахер і Вуд познайомилися 6 січня в одному з ресторанів,а 8 січня провели ніч в його маєтку в графстві Сурей.

Друзі Вуда вже починають турбуватися за нього. За їхніми словами,він вже не в силах чинити опір російським красуням. "Дуже турбує те,що сталося з ним після цієї історії з Катею,і який руйнівний ефект мали його відносини з нею",- сказав один з друзів Вуда.

Напишіть відгук