Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Опубліковано список найстильніших дітей знаменитостей

Джейден Сміт (Jaden Smith)

Джейден Сміт (Jaden Smith)

Діти знаменитостей завжди привертають загальну увагу. Про них говорять,про них пишуть,їх знімають і постійно фотографують. Природно,під такою невсипучою увагою преси та публіки,малюкам доводиться стежити за своїм зовнішнім виглядом.

Отже,хто ж виявився в списку найстильніших дітей знаменитостей?

Хто б міг подумати,що почуття стилю може передаватися в спадщину? Чарівний синочок Віла Сміта (Will Smith) Джейден Сміт (Jaden Smith) - справжня ікона стилю серед зоряних малюків. Цей хлопець дійсно вміє одягатися!

А ось звання королеви стилю серед нащадків знаменитостей отримала Сурі (Suri Cruise),дочка Тома Круза (Tom Cruise) і Кеті Холмс (Katie Holmes). Вона рідко виходить у світ без мереживної сукні.

Наступним в списку йде Круз Бекхем (Cruz Beckham). Йому всього три роки,але він уже вміє і любить модно причепуритися.

Дочка Тобі Магуаер (Tobey Maguire) Суітхарт Рубай (Ruby Sweetheart),як і її близький друг Кінгстон Росдейл (Kingston Rossdale),син Гвен Стефані (Gwen Stefani),справжня спеціалістка по моді  і стилю. А що стосується Кінгстона,то він один з небагатьох дітей знаменитостей,які непросто модно одягаються,а по-справжньому диктують моду. Його неповторна манера одягатися дійсно вражає!

А от дочка Бена Афлека (Ben Affleck) і Дженіфер Гарнер (Jannifer Garner) Вайолет (Violet Affleck) одягається як справжня леді. Мама й тато старанно піклуються про її зовнішній вигляд.

Дочки Кріса Рока (Chris Rock) Лола (Lola) і Зара (Zahra) часто ходять на різні шоу та церемонії разом з батьком. Виглядають вони при цьому вельми гідно.

Ну і,звичайно ж,не один список стильних діток не обходиться без малюків із сімейства Джолі-Піт. Шилох Джолі-Піт (Shiloh Jolie-Pitt) тільки починає пізнавати ази стилю,але вже робить великі успіхи. А от її брат Медокс (Maddox Jolie-Pitt) - відомий стиляга. У свої зовсім юні роки він уже встиг створити моду на зачіски! Що стосується одягу,то Медокс у виборі речей дуже витончений. Як повідомили недавно його батьки,він сам старанно вибирає,у чому йому з'явитися на публіці.

Ну і трохи про більш дорослих діточок. Румер Уїліс (Rumer Willis),дочка знаменитого актора Брюса Віліса (Bruce Willis) довгий час вважалася миршавою і рідко викликала захоплені вигуки на червоній килимовій доріжці. Тепер Румер серйозно зайнялася своїм зовнішнім виглядом,і миттєво увійшла в наш стильний список!

Напишіть відгук