Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Новий кліп “ВІА Гри” б’є рекорди

"Віа Гра" знову в центрі уваги

"Віа Гра" знову в центрі уваги.

Сама обговорювана і затребувана музична група вітчизняного шоу-бізнесу займає перші рядки серед жіночих поп-колективів країни і не поступається своїх лідируючих позицій на протязі ось вже 10 років.

Нова відеоробота колективу лише підтверджує це і б'є рекорди популярності в Інтернеті. Всього тиждень тому Єва, Надя та Альбіна презентували кліп на пісню "День без тебе". Прем'єра відео відбулася в YouTube, на офіційному каналі музики - Ello.

Через всього кілька днів, як кліп потрапив у всесвітню мережу, його можна знайти практично в будь-яких соціальних мережах і відеопорталах. Більше 200 тисяч переглядів за тиждень на одному лише відеосервісі - YouTube. Рекордний показник для свіжих відео, розміщених на сайті. Прем'єрний показ відбувся 14 жовтня, а вже до початку наступного дня "День без тебе" вибився в лідери за кількістю переглядів.

В черговий раз група доводить своїм прикладом, що успішність будується на якісному музичному матеріалі і сміливих ідеях. І щоб викликати такий ажіотаж і інтерес публіки, аж ніяк не обов'язково залучати голівудських продюсерів, акторів і студії, зводячи декорація у кілька мільйонів доларів.

Так, даний кліп знімався всього добу, режисером виступив молодий та креативний український режисер Сергій Солодкий, а солістки і найкрасивіші дівчата шоу-бізнесу Альбіна Джанабаєва, Надія Мейхер і Єва Бушміна сміливо приміряли на себе образи з майбутнього.

Адже відео до пісні "День без тебе" зроблено у жанрі наукової фантастики. До 2030 року космічний пил повністю покрив Сонце. Для того щоб врятувати зірку (а заодно - і все людство), до Сонця відправляється космічний корабель, яким керують три чарівні та героїчні дівчата. Їм належить зробити справжній подвиг і багато чим пожертвувати заради того, щоб людство продовжувало жити.

Що ж стосується самої композиції "День без тебе", то вона виконана в "фірмовому" стилі "Віа Гри" - мелодизм, блискучий текст і сучасне звучання.

1 коментарНовий кліп “ВІА Гри” б’є рекорди

Напишіть відгук