Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Новий кліп “ВІА Гри”б’є рекорди

"Віа Гра"знову в центрі уваги

"Віа Гра" знову в центрі уваги.

Сама обговорювана і затребувана музична група вітчизняного шоу-бізнесу займає перші рядки серед жіночих поп-колективів країни і не поступається своїх лідируючих позицій на протязі ось вже 10 років.

Нова відеоробота колективу лише підтверджує це і б'є рекорди популярності в Інтернеті. Всього тиждень тому Єва,Надя та Альбіна презентували кліп на пісню "День без тебе". Прем'єра відео відбулася в YouTube,на офіційному каналі музики - Ello.

Через всього кілька днів,як кліп потрапив у всесвітню мережу,його можна знайти практично в будь-яких соціальних мережах і відеопорталах. Більше 200 тисяч переглядів за тиждень на одному лише відеосервісі - YouTube. Рекордний показник для свіжих відео,розміщених на сайті. Прем'єрний показ відбувся 14 жовтня,а вже до початку наступного дня "День без тебе" вибився в лідери за кількістю переглядів.

В черговий раз група доводить своїм прикладом,що успішність будується на якісному музичному матеріалі і сміливих ідеях. І щоб викликати такий ажіотаж і інтерес публіки,аж ніяк не обов'язково залучати голівудських продюсерів,акторів і студії,зводячи декорація у кілька мільйонів доларів.

Так,даний кліп знімався всього добу,режисером виступив молодий та креативний український режисер Сергій Солодкий,а солістки і найкрасивіші дівчата шоу-бізнесу Альбіна Джанабаєва,Надія Мейхер і Єва Бушміна сміливо приміряли на себе образи з майбутнього.

Адже відео до пісні "День без тебе" зроблено у жанрі наукової фантастики. До 2030 року космічний пил повністю покрив Сонце. Для того щоб врятувати зірку (а заодно - і все людство),до Сонця відправляється космічний корабель,яким керують три чарівні та героїчні дівчата. Їм належить зробити справжній подвиг і багато чим пожертвувати заради того,щоб людство продовжувало жити.

Що ж стосується самої композиції "День без тебе",то вона виконана в "фірмовому" стилі "Віа Гри" - мелодизм,блискучий текст і сучасне звучання.

1 коментарНовий кліп “ВІА Гри”б’є рекорди

Напишіть відгук