Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Минуло два роки з дня смерті Хіта Леджера

 Хіт Леджер

Хіт Леджер

22 січня виповнюється два роки з дня смерті чудового актора,лауреата премії "Оскар" і просто гарного чоловіка Хіта Леджера.

Раптова смерть Леджера під час зйомок "Воображаріум доктора Парнасу" в 2008 році шокував всіх - його друзів,рідних,режисера Тері Гіліама і всю знімальну групу останнього проекту,в якому актор брав участь.

Трагічна смерть Леджера поставила під загрозу завершення зйомок фільму,але завдяки друзям актора Джоні Депа,Джуді Лоу і Коліну Фарелу,які приєдналися до фільму і зіграли героя Леджера в його різних втіленнях,фільм все ж таки був закінчений.

"Воображаріум доктора Парнасу",який виходить у прокат 28 січня,стане другою картиною,яка вийде на кіноекрани після смерті зірки.

Звістка про вихід на екрани нового фільму Тері Гіліама "Воображаріум Доктора Парнасу" викликає масу почуттів:це і цікавість,і хвилювання. Тері Гіліам має репутацію своєрідного мрійника-індивідуаліста,але шлях його фільмів до екрану ніколи не був легким. Трагічна втрата - смерть Хіта Леджера під час зйомок - загрожувала закриттям проекту,однак Гіліам зумів змінити сюжет так,щоб не втратити ні кадру з того,що актор вже встиг зробити для фільму.

Хіт Леджер народився в Перті,Австралія. У 17 років він закінчив школу і вирушив в Сідней,сподіваючись розпочати акторську кар'єру. Зйомки в удостоєному багатьох нагород австралійському кримінальному трилері Грегора Джордана "Пальці віялом",допомогли 20-річному Леджеру отримати роль у фільмі "10 причин моєї ненависті" - популярної романтичної комедії з життя американських старшокласників,знятої за мотивами п'єси Шекспіра "Приборкання норовливої".

Знявшись в драматичному фільмі Мела Гібсона "Патріот",що розповідає про війну за незалежність,потім Леджер зіграв низку ролей в таких фільмах,як "Бал монстрів","Чотири пера","Банда Келі","Історія лицаря" і "Королі Догтауна",перш ніж разом з Метом Деймоном взяти участь у фільмі Тері Гіліама "Брати Грімм".

У 2005 році він блискуче зіграв роль ковбоя у фільмі Енга Лі "Горбата гора",за яку був номінований на премію Оскар у категорії  "Найкращий актор". Потім пішла головна роль у фільмі Ласе Хальстрема "Казанова",після чого актор повернувся до Австралії,щоб зіграти поета-наркомана у фільмі "Кенді".

У фільмі Тода Хейнса "Мене там немає",він зіграв одну з втілень Боба Ділана,а потім - що стала культовою роль Джокера в блокбастері Крістофера Нолана "Темний лицар",за яку актор був удостоєний премії Оскар.

І ось тепер його останній фільм - "Воображаріум Доктора Парнасу".

Після смерті Хіта в 2008 році деякі учасники "Воображаріум" зробили собі татуювання із зображенням серця в пам'ять про несподівану смерть Леджера. Дизайн татуювання друзі актора взяли з його листа Холі Гіліам,дочки Тері Гіліама,в кінці якого він замалював невелике серце.

"Багато хто з нас скопіювали і накололи собі серце на згадку про Леджер. Малюнок був переведений абсолютно ідентично тому,як Леджер його накидав - дуже швидко і нехитро",- розповів Верн Тройер у своєму інтерв'ю музичному телеканалу "MTV".

"Королі Догтауна"

Напишіть відгук