Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Міла Йовович вийшла заміж за режисера

Шлюб Міли Йовович та Пола Андерсона

Шлюб Міли Йовович та Пола Андерсона

Міла Йовович нарешті офіційно прийняла руку і серце режисера Пола Андерсона. Голівудська акторка з українським корінням і режисер Пол Андерсон стали чоловіком і дружиною.

Святкування пройшло у вихідні в Беверлі Гілз в будинку Міли і Пола. Гості почали з'їжджатися о 16:30. Будинок,побудований в іспанському стилі,був гарно прикрашений червоними та білими квітковими композиціями. Атмосфера була там таки інтимною - всього 50 гостей,тільки найближчі. Серед них спостерігалися актор Патрік Демпсі з дружиною Джиліан,а також актриса Катерина Реднікова з чоловіком - кінопродюсером Сергієм Коновим. Звичайно ж,головним гостем була Єва Ґабо,яка виглядала як маленький ельф.

До початку церемонії гостям були запропоновані легкі коктейлі біля басейну,поряд з яким виступали музиканти,які грали традиційну іспанську музику.

Наречена виглядала чарівною - в сукні "привіт з 60-х" власного дизайну,з пишними кучерями і золотим вінком на голові. Оточення було доброзичливе - молоді так раділи події,що здавалося,ніби вони знайомі не сім років,а всього кілька місяців,коли почуття ще свіжі і гарячі.

Двадцятихвилинна офіційна церемонія почалася о 17:30. Після того,як співробітник місцевого РАГСу закінчив свою справу,Міла почала в якомусь радісному екстазі демонструвати всім свою обручку. Як нам вдалося дізнатися,пара обмінялася традиційними вісімнадцятикаратними золотими кільцями. Це стало доповненням до вінтажного колечка 19-го століття з рожевими,жовтими і білими діамантами,яке Міла отримала від Пола при заручинах.

Після церемонії всіх присутніх почастували чотириярусним весільним тортом. Приємним фоном виступали кубинські музиканти. Після цього компанія відправилася в ресторан - продовжувати святкування.

Нагадаємо,що 33-річна Міла і 44-річний Пол познайомилися в 2002-му році на зйомках фільму "Обитель зла". У 2007-му році у подружжя народилася донька Єва Ґабо. Для Йовович це вже третій шлюб - до цього красуня була одружена з актором Шоном Ендрусом і режисером Люком Бесоном.

1 коментарМіла Йовович вийшла заміж за режисера

Напишіть відгук