Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Мадонну звинувачують у вбивстві

Мадонна

Мадонна

Офіційні представники болгарської церкви звинуватили американську співачку Мадонну в смерті 15 громадян країни,які потонули під час катастрофи туристичного судна на озері Охрід в Македонії 5 вересня.

За повідомленням британської газети Daily Telegraph,митрополит Болгарії Микола вважає,що це кара за те,що їхня країна дозволила поп-зірці виступити в день церковного свята страти Іоанна Хрестителя 29 серпня.

"У цей скорботний для всіх православних день не можна розважатися,- заявив митрополит. - Цей день треба присвячувати духовному розвитку,а не відвідуванню концерту,тим більше такого богохульницького".

За повідомленням сайту Novinite.com,прем'єр-міністр Болгарії залишився невдоволений минулим концертом Мадонни і розкритикував його організаторів,оскільки після шоу трав'яний покрив національного стадіону ім. Васіла Левського було пошкоджено.

"Якщо ви не змогли скасувати або хоча б перенести цей концерт,вашим обов'язком було зберегти і захистити національний стадіон країни",- сказав Бойко Борисов.

Напишіть відгук