Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Мадонна викинула подарунок від першої леді Естонії

Мадонна

Мадонна

Подарувати Мадонні нову спортивну форму перша леді Естонії вирішила в знак захоплення - адже співачка пропагує по всьому світу здоровий спосіб життя і демонструє свої чудові фізичні дані. На жаль,подарунок не оцінили.

"У редакцію надійшло повідомлення про те,що дизайнерський костюм від першої леді Естонії Евелін Ільвес,який перша леді країни приготувала як подарунок співачці Мадонні,так і не був переданий поп-зірці,а полетів прямо у відро для сміття",- повідомляє видання Elu24.

Як доказ до інформації було докладено фото викинутого подарунка. Організаторам концертів нічого не залишалося,як дати коментар з цього приводу:

"Це дійсно так. Мадонна не погодилася зустрітися з пані Ільвес. Організатор концерту Петер Ребане передав костюм в приміщенні за сценою менеджеру поп-зірки. Менеджер подивився на костюм,пирхнув і потім викинув його у відро для сміття,- розповів один з організаторів концерту. -- Менеджер навіть не показав костюм від першої леді Мадонні,так як "зіркам такого калібру не личить дарувати таке невігластво".

При цьому Мадонна взяла подарунок від організаторів,які передали поп-діві дорогу прикрасу.

Напишіть відгук