Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Кріс Браун публічно вибачився

Крис Браун

Кріс Браун

Американський R'n'B виконавець Кріс Браун (Chris Brown) приніс офіційні вибачення своїм прихильникам за інцидент тижневої давнини,в результаті якого він був заарештований за рукоприкладство.

"Важко передати словами,наскільки я засмутився через цей випадок,- повідомив 19-річний співак через свого публіциста. - Я шукаю поради у свого пастора,матері і всіх,хто мене любить,і хочу,з Божою допомогою,виправити те,що зробив".

Разом з тим Браун,який вперше прокоментував інцидент,зазначив,що багато чого з того,що було сказано про нього в блогах і ЗМІ,є неправдою.

Знаменитий співак здався поліції 8 лютого після сварки зі своєю подругою,співачкою Ріаною (Rihanna),під час якої він "кілька разів вдарив її". Увечері того дня обидва артиста повинні були бути присутніми на 51-й церемонії вручення премій  "Ґремі",але в останній момент скасували свої виступи.

У пресі повідомлялося,що Ріана після сварки звернулася в поліцію,а також була госпіталізована. Браун сам здався співробітникам правоохоронних органів і після допиту був відпущений під заставу в 50 тисяч доларів.

Офіційні звинувачення співакові будуть пред'явлені 5 березня в суді Лос-Анджелеса.

Як додає Undercover,батько Ріани оголосив,що співачка розірвала любовні відносини з Крісом Брауном.

Напишіть відгук