Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Кевін Федерлайн –батько року

Кевін Федерлайн з сином

Американські журнал "Деталі" назвав колишнього чоловіка Брітні Спірс Кевіна Федерлайна батьком року.

У журналі його порівнюють з куркою-квочкою,тому що він постійно знаходиться з двома дітьми - 2-річним Шоном Престоном і 16-місячним Джейденом Джеймсом

Федерлайна часто бачать на вулиці і в торгових центрах разом з дітьми. Він купує їм іграшки,грає з ними і смішить. Діти завжди охайно одягнені й посміхаються.

На тлі такого благополучного і дбайливого татуся мати хлопчиків Брітні Спірс виглядає ще більш безладною. У Кевіна є ще двоє дітей від першого шлюбу з актрисою Шер Джексон - 5-річна дочка Корі і 3-річний син Калеб. Федерлайн часто відвідує дітей або запрошує їх до себе додому.

Іноді його бачать відразу з чотирма дітьми,які непогано ладнають між собою. До речі,першу дружину Кевін залишив,коли вона була вагітна другою дитиною,і переїхав до Брітні. Колишня дружина Шер стверджує,що,незважаючи на те,що їхня сім'я розпалася,Кевін хороший батько.

23 січня Кевін Федерлайн отримав повну опіку над синами Шоном Престоном і Джейденом Джеймсом. Брітні має право тричі на тиждень відвідувати дітей,але під контролем їх батька чи соціального працівника.

Напишіть відгук