Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Джорджа Майкла кинув коханець

Джордж Майкл

Джордж Майкл

Британський співак Джордж Майкл знаходиться на межі нервового зриву після того,як його кинув коханець,з яким він прожив 13 років.

За повідомленням газети Daily Mirror,бойфренд 46-річного музиканта Кені Гос пішов від нього напередодні Різдва минулого року через те,що Джордж неодноразово зраджував його. З того часу пара живе окремо. Сім'я та друзі музиканта тримали це в таємниці до нинішнього часу,тому що не хотіли його зайвий раз травмувати.

"Кені давав Джорджу багато шансів,але після його арешту в одному з лондонських туалетів у вересні минулого року він не витримав,- розповів один із приятелів поп-виконавця. - Це місце всім відоме:там купують наркотики і підбирають собі чоловіків. Протягом всіх тринадцяти років,коли Джордж жив з Кені,він постійно мав інтрижки на стороні. У 2006 році,в десяту річницю їхнього спільного життя вони повинні були одружитися,але Кені відмовився".

Зараз Джордж Майкл перетворився на відлюдника,який сидить день і ніч за комп'ютерними іграми і постійно вживає наркотики. "Він абсолютно кинув музику й зачинився у своєму особняку в Північному Лондоні,- розповів приятель співака газеті. - Після того,як Кені кинув його,Джордж впав у пригнічений стан. Він встає о другій годині дня,з'їдає замовлену піцу,викурює пару косяків і грає на комп'ютері до сьомої ранку. Наступного дня все повторюється. У нього абсолютно немає бажання виступати або записуватися. І ніхто не знає,скільки це може тривати".

Напишіть відгук