Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Джорджа Майкла кинув коханець

Джордж Майкл

Джордж Майкл

Британський співак Джордж Майкл знаходиться на межі нервового зриву після того, як його кинув коханець, з яким він прожив 13 років.

За повідомленням газети Daily Mirror, бойфренд 46-річного музиканта Кені Гос пішов від нього напередодні Різдва минулого року через те, що Джордж неодноразово зраджував його. З того часу пара живе окремо. Сім'я та друзі музиканта тримали це в таємниці до нинішнього часу, тому що не хотіли його зайвий раз травмувати.

"Кені давав Джорджу багато шансів, але після його арешту в одному з лондонських туалетів у вересні минулого року він не витримав, - розповів один із приятелів поп-виконавця. - Це місце всім відоме: там купують наркотики і підбирають собі чоловіків. Протягом всіх тринадцяти років, коли Джордж жив з Кені, він постійно мав інтрижки на стороні. У 2006 році, в десяту річницю їхнього спільного життя вони повинні були одружитися, але Кені відмовився".

Зараз Джордж Майкл перетворився на відлюдника, який сидить день і ніч за комп'ютерними іграми і постійно вживає наркотики. "Він абсолютно кинув музику й зачинився у своєму особняку в Північному Лондоні, - розповів приятель співака газеті. - Після того, як Кені кинув його, Джордж впав у пригнічений стан. Він встає о другій годині дня, з'їдає замовлену піцу, викурює пару косяків і грає на комп'ютері до сьомої ранку. Наступного дня все повторюється. У нього абсолютно немає бажання виступати або записуватися. І ніхто не знає, скільки це може тривати".

Напишіть відгук