Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Джесіка Біл починала з оголення

Джесіка Біл

Виявляється,що обраниця Джастіна Тімберлейка в 17 років знялася у відвертій фотосесії. 26-річна Джесіка Біл зізналася,що шкодує про те,що дев'ять років тому взяла участь у зйомках для журналу Gear. У той час дівчинка сподівалася,що провокаційні знімки допоможуть їй отримати роль у сімейному телесеріалі 7th Heaven.

"Ця зйомка була моєю помилкою,- говорить Біл зараз. - У той час я була залучена у відносини з людьми,які зовсім не думали про мене,а тільки - про прибуток. Але я отримала все,що можна,з того юнацького досвіду,і це добре".

Останнім часом Джесіка Біл зайнялася самовихованням. "Нещодавно я вирішила позбутися всіх своїх страхів",- зізналася вона. І дійсно,страхи майже поневолені - вона зайнялася затяжними стрибками з парашутом,позбулася застарілого комплексу,що не дозволяв актрисі співати на публіці.

Але найбільший страх актриси - старість. Щоправда,на відміну від більшості своїх колег Джес навіть і не думає про корекцію слідів віку за допомогою пластичних хірургів.

"Я дуже боюся скальпеля,- запевняє Джесіка. - Ви не уявляєте,як це лякає мене. Я вже краще буду зморшкуватою,ніж дам себе порізати".

Напишіть відгук