Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Джері Холіуел вийде заміж за італійського олігарха!

Джері Холіуел та Фабріціо Політі

Джері Холіуел та Фабріціо Політі

Мега-багатий шанувальник Джері Холіуел (Geri Halliwell) Фабріціо Політі зробив їй пропозицію!
І це все після трьох тижнів знайомства! Як видно,італійський мачо вирішив не ганьбити добре ім'я Джеррі:погуляв - зобов'язаний одружитися!

Що стосується весілля,то воно поки ще не заплановане. Хоча на місці Холіуел краще було б поквапитися,раптом завидний наречений передумає? Тим більше,що репутація у колишньої перчинки кульгає.

Її першою жертвою став звичайний хлопець на ім'я Кріс Еванс (Chris Evans). На третьому побаченні Джері вже переставляла меблі у нього в квартирі. Після цього послідували нетривалі стосунки з Робі Вільямсом (Robbie Williams),влітку 2000 року. Це була дійсно ульотна парочка!

А влітку 2005 року Джері знайомиться з британським сценаристом Сашею Джервасі (Sacha Gervasi),приятелем Робі Вільямса.

У листопаді Холіуел оголосила про свою вагітність,потім кинула Джервасі і народила дівчинку на ім'я Блюбел Мадонна. У минулому році Джері деякий час зустрічалася з танцюристом Айваном Велез. Потім його змінив лондонський промоутер Нік Хаус. Останній змився особливо швидко,як тільки зрозумів,що Джері серйозно налаштована на весілля. І ось ми дійшли до Фабріціо Політі,відважного італійського лицаря,що зважився все-таки зробити Джері пропозицію руки і серця!

Напишіть відгук