Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Джастін Тімберлейк врятує африканських тубільців

dzhastin-timberleyk-vryatuye-afrykanskykh-tubiltsiv

Джастін Тімберлейк

Американський поп-співак і актор Джастін Тімберлейк планує тимчасово перекваліфікуватися в альпініста. Він збирається вирушити до Танзанії,щоб піднятися на вершину гірського масиву Кіліманджаро.

Сходженням на гору Тімберлейк спробує привернути увагу людей до скорочення запасів прісної води і хвороб,які передаються через забруднену воду.

Разом з артистом в Африку відправляться його колеги - співак Кенана і репер Люп Фіаско.

Кенана,який народився в Ефіопії,а в даний час живе і працює в США,розповів,що його батько ледь не загинув через те,що заразився хворобою,яка передається через воду. Музикант також відзначив,що вже піднімався на Кіліманджаро.

Однак,коли співак досяг висоти 5 тисяч 547 метрів (вершина африканського гірського масиву знаходиться на висоті 5 тисяч 895 метрів),у нього трапився напад так званої "гірської хвороби". Цей стан виникає через вплив на організм розрідженого повітря і низького атмосферного тиску на вершинах гір і характеризується легеневою і серцевою недостатністю.

Тімберлейк,у свою чергу,запевнив журналістів,що готовий до підйому на Кіліманджаро,оскільки проходить спеціальну підготовку - він тренується по чотири рази на тиждень.

Напишіть відгук