Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Дружина Антоніо Бандераса лікується від наркоманії

Антоніо Бандерас та Мелані Гріффіт

Антоніо Бандерас та Мелані Гріффіт

Дружина Антоніо Бандераса актриса Мелані Гріфіт госпіталізована в клініку Cirgue Lordge штату Юта на реабілітаційне лікування.

Секретар 52-річної зірки наполягає,що до лікарів актриса звернулася виключно з бажання закріпити успіх у боротьбі з наркозалежністю.

"Мелані в клініці,щоб продовжувати залишатися здоровою,- повідомила Робін Баум. - Це частина плану розробленого Гріфіт і лікарями кілька років тому". Раніше актриса зверталася до лікарів через пристрасть до знеболюючих препаратів,наркотиків і алкоголю.

Клініка вже допомогла багатьом зіркам впоратися з згубною пристрастю. Тут лікувалися такі актриси як,Ліндсей Лохан,Єва Мендес і Кірстен Данст.

За останні роки Мелані Гріфіт звертається до наркологів вже третій раз. У 2000 році актриса лягла в госпіталь Daniel Freeman через пристрасть до болезаспокійливих препаратів. Тоді вона опублікувала заяву:"Мій лікар направив мене в госпіталь,щоб позбутися залежності від ліків,які я вживала через травму шиї".

У 1978 році Мелані збив автомобіль,вона була важко поранена. Після цього в актриси до цього дня болі в шиї.

"Подолати залежність складно,але простіше,коли є хтось,хто підтримує тебе",- написала зірка на своєму сайті. - Мій чоловік і сім'я надавали мені величезну підтримку на цьому шляху,і продовжують надавати її".

Напишіть відгук