Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Дмитро Коляденко одягнув “Пару Нормальних”

"Пара нормальних"

"Пара нормальних"

Епатажний ведучий подався в стилісти!

Модні експерименти Коляденко взявся проводити на групі "Пара Нормальних" - яскравих і вибухових на сцені,але стриманих у виборі одягу. Як відомо,Аня і Ваня з початку творчої кар'єри слухаються порад власного стиліста Олесі Кириченко. Але цікавість підштовхнула їх піти на авантюру Коляденко. Шоумену знадобилося небагато часу,щоб перевернути все з ніг на голову і зробити з "Пара Нормальних" подібних до себе.

Під прицілами камер "Нового каналу" і фотографа Дмитра Почіталіна,Коляденко зосереджено і з усією серйозністю працював над кожною деталлю образу хлопцяі дівчини,не пропустив навіть зачіски! Витративши день на перевтілення,результатом залишилися задоволені всі. "Пара Нормальних" відчули себе нью-йорськими денді,а Коляденко довів - епатажний стиль пасує не тільки йому!

"Діма неординарний,у нього такий нестандартний підхід до вибору вбрання - яскраві,епатажні - нам такий стиль шалено подобається. Відразу по-іншому себе почуваєш - розкуто,емоційно! Ми цілий день дуріли,а Діма весь такий серйозний - щось поправляв,підбирав",- діляться враженням  "Пара Нормальних".

Напишіть відгук