Зберегти


|      

Спонсори

Фейсбук

Дітер Болен став продюсером

Дітер Болен і Moving Heroes

Дітер Болен,соліст легендарної групи Modern Taking,вже не перший рік працює в Німеччині на місцевій Фабриці Зірок і активно шукає талановитих артистів по всьому світу. Цього разу його вибір припав на Елан Альдо і Дженір Білоус. Дівчата родом з Росії. Співак став продюсером їх дебютного альбому Golden Times.

З кожним днем все більше і більше західних зірок з радістю зізнаються в тім,що у них є російські гени. Вони ретельно вивчають історію своїх сімей,щоб знайти родичів з колишніх країн Радянського Союзу.

Відомому співаку,солістові популярної групи Modern Talking Дітер Болен навіть не потрібно було нічого вишукувати. Його мама наполовину росіянка. А бабуся жила в Калінінграді.

"Я завжди гостро відчував зв'язок з Росією! А до Калінінграда особливо ставлюся,- говорить Дітер. - У ньому дивним чином поєднується непоєднуване:зовні - європейське місто,абсолютно російська всередині".

Тому ніхто не здивувався,що зараз Дітер Болен став продюсером групи Moving Heroes,солістки якої родом з Калінінграда.

Знайомство їх відбулося так:до рук Болена випадково потрапив диск,де була записана лише одна пісня. На обкладинці ручкою було написано:"You are My Angel and My Devil",а поруч-номер телефону. Зачарований композицією,Дітер вирішив будь-що-будь познайомитися з тими,хто виконує цю пісню! Ними виявилися Елан Альдо і Дженір Білоус.

Moving Heroes - це:Елан (основний голос),Дженір (автор музики і текстів,і другий голос групи). Дівчата - двоюрідні сестри.

Музична концепція Moving Heroes - канони стилю Дітера Болена в сучасному звучанні,з драйвом та енергією. Це приємна танцювальна музика,що поліпшує настрій.Проте багато що тепер звучить інакше. Дівчата віддають данину сучасній моді:готичні тексти,містика. І,звичайно ж,романтика.

Dieter Bohlen

Напишіть відгук